879/​1315

Yue Minjun (f. Heilongjiang 1962)

“When you smile, your shadow smiles with you”, 2006. Sign. Yue Minjun, 36/45. Litografi i farver. Bladstørrelse 110×80 og 110×90. (2)

Malerier, skulpturer og foto, 6. juni 2018

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

20.000 DKK