879/1315
Yue Minjun (f. Heilongjiang 1962)
“When you smile, your shadow smiles with you”, 2006. Sign. Yue Minjun, 36/45. Litografi i farver. Bladstørrelse 110×80 og 110×90. (2)
Malerier, skulpturer og foto, 6. juni 2018
Vurdering
Hammerslag