2103/90
Gustav III, buste af patineret bronze efter Johan Tobias Sergel (1740–1814). Sverige, 20. årh. H. 75. B. 56.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud