12038/​69

Profileret ramme af udskåret og forsølvet træ. 19.-20. årh. Lysmål 52×39. Rammemål 61,5×48.

Sælger oplyser

Afslag.

Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020

Vur­dering

800–1.000 kr.

Hammerslag

600 kr.

(Autobud) 600 kr.
550 kr.
(Autobud) 500 kr.
480 kr.
(Autobud) 460 kr.
440 kr.
420 kr.
400 kr.