2436/4477
ARRÖESKJÖBING 7.9.1850. 1 1/2-ringsstempel på lille brev dateret Marstal 6.9.1850. På bagsiden påskrevet i rødt blæk “Aerøskrug 7/9”. Særdeles sjældent brev. Sign. Carl Lange [ ✉ ]
Vurdering
Hammerslag