2417/1244
Bælte af sort læder med sølvfarvet spænde. B. 3 cm. Justerbar L. 70–80 cm. Str. 75.
Original dustbag og kvittering fra Illum på DKK 3.700,- medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker på læder. Slitage ved miderste hul. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 24. april 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud