2115/211
Et par senempire rammer af forgyldt træ dekoreret med volutter og bladværk. 19. årh. Lysmål 27×22. Udvendige mål 40×35. (2).
Mindre afslag og skrammer på kanter, grundet alder og brug.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud