2440/2033
Armbåndsur af 14 kt. guld. Mekanisk værk med manuelt optræk. Ø 26 mm. Faceteret glas. 1950'erne.
Personlig gravering på urets bagkasse.
OPDATERET. Dette ur er fra 1950'erne og IKKE 1960'erne som tidligere skrevet.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
810223 | ||
1163163 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.