Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Uden titel. Sign. Trampedach 81, 21/30. Litografi i farver. Bladstørrelse 61×83.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Smuds bag glas. Papiret bølger.
246527 | ||
576 |