1804/195
Rococo spejl i ramme af forgyldt træ, gennembrudte skæringer i form af rocailler og bladværk. 18. årh. H. 122. B. 52.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag.
Ældre malerier og møbler, 22. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
28 bud