Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
“Uden titel”. Sign. Jorn 53/70, 94/100 fra “Silkeborg Suiten”. Litografi i farver. Bladstørrelse 66×56. Uindrammet.
Litteratur: Van de Loo, nr. 111.
13 bud
576 | ||
806575 (Autobud) | ||
576 | ||
806575 | ||
1130135 (Autobud) | ||
806575 | ||
1130135 (Autobud) | ||
1077071 | ||
1130135 (Autobud) | ||
1121263 | ||
1130135 | ||
808206 | ||
576 |