2446/774
Erling Borup Kristensen
Julestjerne af sterlingsølv med let profilerede, formbøjede blade. Stemplet ENERET, Frantz Hingelberg. I orginal æske samt informationsseddel. H. ekskl. montering 20.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage med let bøjede spidser.
Vurdering
866795 | ||
164145 (Autobud) | ||
866795 | ||
164145 (Autobud) | ||
866795 | ||
164145 | ||
891280 (Autobud) | ||
164145 | ||
891280 |