2435/​301

Ernestine von Kirchsberg (f. 1857, d. 1924)

Trækroner. Sign. E. Kirschberg. Olie på lærred monteret på plade. 25×37,5.

Behov for let overfladerensning.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

5.000 DKK

25 bud

933527 (Autobud) 5.000 DKK
1115838 5.000 DKK
933527 (Autobud) 4.800 DKK
1115838 4.600 DKK
933527 4.400 DKK
1115838 4.200 DKK
933527 (Autobud) 4.000 DKK
1115838 3.800 DKK
933527 3.600 DKK
1115838 3.400 DKK
933527 3.200 DKK
938951 (Autobud) 3.000 DKK
933527 2.900 DKK
938951 2.600 DKK
933527 (Autobud) 2.500 DKK
938951 2.400 DKK
933527 2.200 DKK
938951 (Autobud) 2.100 DKK
1116828 2.000 DKK
938951 (Autobud) 1.750 DKK
1116828 1.700 DKK
938951 1.650 DKK
1115838 1.600 DKK
933527 1.550 DKK
1116828 1.500 DKK