2433/​675

Kay Christensen (f. Hellerup 1899, d. Katrinebæk v. Lundby 1981)

“Tapetet i huset der blev revet ned”. Sign. Kay C. Olie på lærred. 46×56.

God stand.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK

40 bud

1123507 (Autobud) 13.000 DKK
872686 12.500 DKK
1123507 (Autobud) 12.000 DKK
872686 11.500 DKK
1123507 (Autobud) 11.000 DKK
872686 10.500 DKK
1123507 (Autobud) 10.000 DKK
872686 9.500 DKK
1123507 9.000 DKK
872686 8.500 DKK
1148481 8.000 DKK
872686 7.500 DKK
1148481 (Autobud) 7.000 DKK
872686 7.000 DKK
1148481 6.500 DKK
872686 6.000 DKK
813467 5.500 DKK
872686 5.000 DKK
1148481 (Autobud) 4.800 DKK
872686 4.600 DKK
1148481 4.400 DKK
813467 (Autobud) 4.200 DKK
1148481 4.200 DKK
813467 4.000 DKK
1148481 (Autobud) 3.800 DKK
813467 3.600 DKK
1148481 3.400 DKK
813467 (Autobud) 3.200 DKK
1148481 3.000 DKK
813467 2.600 DKK
1148481 (Autobud) 2.500 DKK
813467 2.500 DKK
1148481 (Autobud) 2.400 DKK
813467 2.300 DKK
1148481 (Autobud) 1.750 DKK
242457 1.700 DKK
1148481 (Autobud) 1.650 DKK
242457 1.600 DKK
1148481 1.550 DKK
242457 1.500 DKK