2022/854
Peter Thor Gunnarsson (f. 1958)
Komposition. Sign. Peter Thor. Olie på lærred. 30×90. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag