2413/66
Madonna med Jesusbarnet. Kirkefigur af udskåret og delvist bemalet træ. Ca. 1900. H. inkl. stand 116.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Afsalg. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag