12032/221
Peer Lorentz Dahl (f. Bergen 1915, d. 2005)
På byggen. Sign. Peer Dahl. Olie på lærred. 60×73. Indrammet 72×85,5.
Intet at bemærke. Ramme med patina
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag