2016/669
Pia Andersen (f. Frederikshavn 1960, Danmark,1985-)
“Camino Rojo XII”, 1997. Sign. på bagsiden samt titel og årstal. Olie på lærred. 98×84.
Original stand.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud