12147/156
Peter Nicolaisen (f. Ballum 1894, d. Egernsund 1989)
Opstilling med en buket blomster i en vase. Sign. P.N. Olie på lærred. Rammemål 65×52. Indrammet.
Original stand.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag