12108/​248

Dansk nyrokoko dameskrivebord af mahogni. Ca. 1860. H. 80. L. 100. D. 50.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag