12108/248
Dansk nyrokoko dameskrivebord af mahogni. Ca. 1860. H. 80. L. 100. D. 50.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag