2435/235
Russisk sukkerskål af sølv, indvendig forgyldt, graveret med geometriske mønstre. Alexander Josifovich Fuld, guardein AP 1885, Moskva bymærke, lødighed 84. Vægt 294 g. H. 7 cm. / 14 cm.
Minimal aldersslitage.
Vurdering
1109825 | ||
891016 | ||
853208 | ||
844269 | ||
1109825 | ||
1019529 | ||
1109825 |