2432/​321

Havefontæne af kunststen, stamme støbt i form af putti. 20. årh. H. 80. Diam. 50.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Marked by the elements.

I Aarhus
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?