2249/648
Kalle Runeson (f. Stockholm 1972)
"Walker of Dissonant Worlds”, 2008. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 160×200. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag