12023/​149

Ubekendt maler, 19. årh.

“Ved Charleroi”. Usign. Olie på lærred. 18×27. Rammemål 32×40.

Sælger oplyser

Behov for rensning.

Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020

Vur­dering

1.000–2.000 kr.

Hammerslag

600 kr.

(Autobud) 600 kr.
550 kr.
500 kr.