12023/149
Ubekendt maler, 19. årh.
“Ved Charleroi”. Usign. Olie på lærred. 18×27. Rammemål 32×40.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag