2023/649
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
“Succhia mi Il cazzo”. Sign. Hornsleth 2004. Brændt terracotta med guldglasur. H. 50.
Mindre afskalninger samt krakeleringer.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud