2005/652
Ursula Reuter Christiansen (f. Trier 1943)
Todelt komposition. Sign. Ursula Reuter Chr, 45/50. Litografi i farver. Bladstørrelse hver 75×106. Uindrammede (2)
Moderne kunst og design, 28. januar 2020
Vurdering
Hammerslag