2048/​640

Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)

Komposition. Sign. Corneille, HC. 17/25. Litografi i farver. Bladstørrelse 81×62. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

2.000–3.000 kr.

Hammerslag

1.450 kr.

(Autobud) 1.450 kr.
1.400 kr.
(Autobud) 1.350 kr.
1.300 kr.
(Autobud) 1.150 kr.
1.100 kr.
1.050 kr.
1.000 kr.