1710/​1597

Russisk ikon forestillende Gudsmoderen “Tikhvinskaya”. Tempera på træpanel. 19/20. årh. 39×31,5.

Mindre krakeleringer. Ridser og mærker.

Varia, 9. marts 2017

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag