Ib Monrad Hansen (f. 1963)
“Financial Times 2”, 1992. Usign. Olie på lærred. 200×270.
Litteratur: Geng. på kunstnerens hjemmeside, www.ibmonradhansen.com, under 'Works'. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020