2438/​35

Svensk eller baltisk rokoko kommode af frugttræ, bombé formet med tre buede skuffer, beslag af bronze, svungen plade af rødlig marmor. 18. årh.s midte. H. 88. B. 112. D. 62.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?