2104/62
Dansk rokoko hængevitrine af nøddetræ. Front med tre skuffer og to glasdøre. 18. årh. H. 101. B. 114. D. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud