2445/229
Lyseslukker af forsølvet metal monteret på rør af sortmalt træ. 19. årh.s slutning. L. 87 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
901196 | ||
283030 | ||
901196 | ||
283030 (Autobud) | ||
901196 | ||
283030 (Autobud) | ||
901196 | ||
283030 (Autobud) | ||
901196 | ||
283030 | ||
901196 (Autobud) | ||
283030 | ||
901196 | ||
58532 (Autobud) | ||
901196 | ||
58532 | ||
901196 |