2441/813
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
“Monolit”. Et par standerlamper af messing med trepasfod. 1960'erne. H. 155 cm. (2)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
207608 |