Foto endnu ikke klar
880/785
Christian Lemmerz (f. Karlsruhe 1959)
“U. T. IX”. Sign. L 88, 3/3. Bronze. H. 26.
Proveniens: Galleri Prag, København. Erhvervet hér af nuværende ejer.
Moderne malerier og foto, 26. september 2018
Vurdering
Hammerslag