2115/876
Ubekendt designer
Loftslampe med skærm af bølget klart og ravfarvet glas med montering af messing. Diam. 45.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt