12144/​186

Et par kurulstole af egetræ. Danmark, 20. årh.s begyndelse. (2).

Stel med almindelige brugs- og alderstegn. Stoffet med slitage.

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag