12144/186
Et par kurulstole af egetræ. Danmark, 20. årh.s begyndelse. (2).
Stel med almindelige brugs- og alderstegn. Stoffet med slitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag