2110/1201
Bent Knudsen (f. Fredericia 1924, d. Kolding 1997)
Bredt armbånd af sterlingsølv. Stemplet Bent Knudsen og HaH for Hans Hansen oven i hinanden. L. 18,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag