2110/​1201

Bent Knudsen (f. Fredericia 1924, d. Kolding 1997)

Bredt armbånd af sterlingsølv. Stemplet Bent Knudsen og HaH for Hans Hansen oven i hinanden. L. 18,5 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 10. marts 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.600 DKK

4.600 DKK
4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK