2426/42
Par havehurricanes af gennembrudt kunststen, prydet med druer og bladværk. 20. årh.s midte. H. 43. (2)
Den ene med større afslag på låg. Patina. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag
15 bud