2426/42
Par havehurricanes af gennembrudt kunststen, prydet med druer og bladværk. 20. årh.s midte. H. 43. (2)
Den ene med større afslag på låg. Patina. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
873991 | ||
904555 | ||
873991 | ||
904555 | ||
873991 (Autobud) | ||
904555 | ||
873991 (Autobud) | ||
904555 | ||
873991 (Autobud) | ||
904555 | ||
873991 | ||
904555 | ||
873991 | ||
904555 | ||
873991 |