900/562
Rolf Nesch (f. Ober-Esslingen 1893, d. Oslo 1975)
Uden titel. Sign. Rolf Nesch med dedikation “Til Erik Olesen”. Litografi i farver. Lysmål 55×43 (bladstørrelse 70×47).
Malerier, skulpturer og grafik, 10. marts 2021
Vurdering
Hammerslag