2022/746
Hans-Agne Jakobsson, tilskrevet (f. 1919, d. 2009)
Bordlampe med lameller af fyr. 1970'erne. H. 35.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||