2450/​931

Mogens Koch, m.fl. (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

Et par 1/1 skabe samt et par mindre overskabe af bejdset, massiv fyrretræ, inkl, to sokler. 1/1 skabe og sokler udført hos Rud. Rasmussens Snedkerier. 1/1 skabe: H./B. 76. D. 36. Mindre overskabe: H. 40. B. 76. D. 27. (6)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Nogle udskåret huller i bagbeklædninger. Nogle gabene samlinger. Senere monteret lys i to skabe. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?