866/904
Peter Martensen (f. Odense 1953)
“Heimlich”. Sign. på bagsiden Peter Martensen 2000. Olie på lærred. 80×100. Uindrammet.
Proveniens: Galerie Provence, Aalborg.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag