2125/9062
Et par prismegirandoler af forgyldt bronze og blåt glas behængt med prismer, baser af hvid marmor. Louis XVI form, 19. årh. H. 62. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud