2434/867
Dansk møbeldesign
Et par skabe af eg, front med to låger med udskæringer. 1970'erne. H. 65. B. 85. D. 45. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||