2032/828
Ubekendt maler, 20. årh.
“My life with Ellen”. Utydelig signatur. Olie på lærred. 81×65.
Enkelt mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag