2125/​9066

Et par store franske empire stager af forgyldt bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 32. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021

Vur­dering

20.000 kr

Hammerslag

14.000 kr

164145 14.000 kr