2125/9066
Et par store franske empire stager af forgyldt bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 32. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag