2249/634
Michelle Bourret (f. Lyon 1900, d. 1989)
Komposition. Sign. M.B. 1954. Olie på lærred. 73×54.
Overfladepletter.
Moderne kunst og design (udskudt), 8. december 2022
Vurdering
Hammerslag
14 bud